Agenda

zo ma di wo do vr za
1
2
NK -21 Almere
Samengestelde lessen 10:15
Samengestelde lessen
mrt 2 @ 10:15 – 12:15
Samengestelde lessen
10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen 10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen 11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar 11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen
3
4
5
6
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
mrt 6 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
7
8
11
12
13
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
mrt 13 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
14
15
18
19
20
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
mrt 20 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
21
22
23
24
25
26
27
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
mrt 27 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
28
29

Sporthal De Poortdijk

Zaterdag: Basistraining

09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

mrt
27
wo
Selectie & Senioren
mrt 27 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

mrt
30
za
Nationale Budo-dag Papendal
mrt 30 hele dag

mrt
31
zo
Geldrop toernooi
mrt 31 hele dag

apr
3
wo
Selectie & Senioren
apr 3 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

apr
6
za
NK -15
apr 6 hele dag
apr
10
wo
Selectie & Senioren
apr 10 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

apr
13
za
Zuidlandse kampioenschappen, Zuidland
apr 13 hele dag

apr
17
wo
Selectie & Senioren
apr 17 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

apr
20
za
Samengestelde lessen
apr 20 @ 10:15 – 12:15

10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen

apr
24
wo
Selectie & Senioren
apr 24 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar