Agenda

zo ma di wo do vr za
1
2
3
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
okt 3 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
4
5
6
Instaptoernooi Culemborg 08:59
Instaptoernooi Culemborg
okt 6 @ 08:59 – 09:59
Instaptoernooi Culemborg
Basis training 09:15
Basis training
okt 6 @ 09:15 – 13:15
Basis training
09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen 10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen 11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar 12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen
7
8
9
10
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
okt 10 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
11
12
13
Randori toernooi Culemborg, Pinksterbloem 90 (Gispen). 09:00
Basis training 09:15
Basis training
okt 13 @ 09:15 – 13:15
Basis training
09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen 10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen 11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar 12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen
14
15
16
17
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
okt 17 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
18
19
21
22
23
25
26
27
Klompentoernooi St Oedelrode
Klompentoernooi St Oedelrode
okt 27 – okt 28 hele dag
Klompentoernooi St Oedelrode
Samengestelde lessen 10:15
Samengestelde lessen
okt 27 @ 10:15 – 12:15
Samengestelde lessen
10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen 10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen 11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar 11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen
28
29
30
31
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
okt 31 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

Sporthal De Poortdijk

Zaterdag: Basistraining

09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

okt
24
wo
GEEN LES
okt 24 hele dag

okt
27
za
Klompentoernooi St Oedelrode
okt 27 – okt 28 hele dag

Samengestelde lessen
okt 27 @ 10:15 – 12:15

10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen

okt
31
wo
Selectie & Senioren
okt 31 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

nov
3
za
Basis training
nov 3 @ 09:15 – 13:15

09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen

nov
4
zo
IJsselsteins judotoernooi
nov 4 hele dag
nov
7
wo
Selectie & Senioren
nov 7 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

Algemene ledenvergadering
nov 7 @ 19:15 – 20:30
nov
10
za
Int. Residentie Toernooi, Den Haag + Meetmoment voor -18 Den Haag
nov 10 – nov 11 hele dag

3d small people – ruler and pencil

 

 

Basis training
nov 10 @ 09:15 – 13:15

09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen