Agenda

zo ma di wo do vr za
1
2
3
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
apr 3 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
4
5
6
NK -15
NK -15
apr 6 hele dag
 
7
8
9
10
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
apr 10 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
11
12
14
15
16
17
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
apr 17 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
18
19
20
Samengestelde lessen 10:15
Samengestelde lessen
apr 20 @ 10:15 – 12:15
Samengestelde lessen
10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen 10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen 11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar 11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen
21
22
23
24
Selectie & Senioren 19:00
Selectie & Senioren
apr 24 @ 19:00 – 21:00
Selectie & Senioren
Woensdag: Selectie & Senioren 19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd 20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar
25
26
28
29
30

Sporthal De Poortdijk

Zaterdag: Basistraining

09.15 – 10.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
12.15 – 13.15 uur                10 t/m 16 jarigen

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

apr
20
za
Samengestelde lessen
apr 20 @ 10:15 – 12:15

10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen

apr
24
wo
Selectie & Senioren
apr 24 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

apr
27
za
Geen les i.v.m. vakantie
apr 27 hele dag

mei
1
wo
GEEN LES
mei 1 hele dag

mei
4
za
Samengestelde lessen
mei 4 @ 10:15 – 12:15

10.15 – 11.15 uur                5 t/m 8 jarigen
10.15 – 11.15 uur                8 t/m 10 jarigen
11.15 – 12.15 uur                gevorderden vanaf 14 jaar
11.15 – 12.15 uur                10 t/m 16 jarigen

mei
8
wo
Selectie & Senioren
mei 8 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

mei
11
za
Instaptoernooi Culemborg
mei 11 hele dag

mei
15
wo
Selectie & Senioren
mei 15 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar

mei
18
za
DK Teams Ede
mei 18 hele dag

mei
22
wo
Selectie & Senioren
mei 22 @ 19:00 – 21:00

Woensdag: Selectie & Senioren

19.00 – 20.00 uur                wedstrijdselectie jeugd
20.00 – 21.00 uur                 vanaf 14 jaar