Erelijst winnaars DK en NK

Internationaal Espoir judotoernooi

Esmé Scherrenberg        2018       Espoir -18jaar     klasse tot 70kg                3e plaats

Esmé Scherrenberg        2017       Espoir -15jaar     klasse tot 57kg                2e plaats

 

Nederlands Kampioenschap Winnaars:

Esmé Scherrenberg        2018       NK -18 jaar          klasse tot 70kg                3e plaats

Esmé Scherrenberg       2017       NK -15 jaar          klasse tot 57kg                2e plaats

Yentel Rison                    2017       NK-21 jaar           klasse tot 63kg                3e plaats

Yentel Rison                    2012       NK -15 jaar          klasse tot 52kg                2e plaats

 

Districts Kampioenen:

Femke Hooijsma                           2018 DK -15 jaar (-52kg)

Esmé Scherrenberg                      2018 DK -18 jaar (-70kg)

Tijn Buijen van Weelderen          2017 DK -12 jaar (-27kg)

Esmé Scherrenberg                      2017 DK -15 jaar (-57kg)

Amber Galesloot                           2016 DK -12 jaar (-48kg)

Tijn Buijen van Weelderen          2016 DK -10 jaar (-24kg)

Yentel Rison                                   2016 DK -21 jaar (-63kg)

Ronin Prinsssen                             2016 DK -18 jaar (-90kg)

Rowen Soetowidjojo                     2016 DK -15 jaar (-50kg)

Nine Klazema                                 2015 DK -10 jaar (-32kg)

Hidde Tuinman                              2013 DK -12 jaar (-38kg)

Hidde Tuinman                              2012 DK -10 jaar (-34kg)

Esmé Scherrenberg                       2012 DK -10 jaar (+36kg)

Joep van Klaveren                          2009 DK -12 jaar (-34kg)

Timo Hoedeman                            2008 DK -12 jaar  (-50kg)

Arne Steemers                                2008 DK -12 jaar (-30kg)

Colin Smits                                       2007 DK -12 jaar (+42kg)

Arne Steemers                                2006 DK -10 jaar (-21kg)

Michel Labrie                                   2006 DK -12 jaar (-42kg)

Robin Nawijn                                   2005 DK -10 jaar (-30kg)

Dennis Provily                                 2003 DK -10 jaar (+42kg)

Kirsten Maijenburg                        2001 DK- 15  jaar (-44 kg)

 

Welpenteam  Districtskampioen 2005; deelnemers:

Arne Steemers (tot 21kg), Arya Hachemi Nasab (tot 21 kg), Mirco Meijer (tot 24kg), Thimon v. Gestel (tot 27kg), Robin Nawijn (tot 30 kg), Timo Hoedeman (tot 34kg), Colin Smits (tot 38 kg) en Rowwen v. Ieperen (tot 42 kg).