Na een tweede ‘Corona-jaar’ zijn we inmiddels weer volop aan de slag op de mat, maar op 2 juli is dit seizoen traditioneel afgesloten met de clubkampioenschappen.
Voor de jongste judoka’s waren er wedstrijden, waar het publiek en de trainers met veel plezier konden kijken naar de variatie aan judotechnieken die werden toegepast.
Mooi om te zien hoe deze groep zich heeft ontwikkeld.

Voor de oudere judoka’s was er een teamcompetitie met verschillende judo/sportonderdelen, waaronder een theoretische opdracht m.b.t. Japanse judobenamingen.
Een gezellige afsluiting met een geweldige groep judoka’s.

Tussendoor was er een belangrijk moment met de uitreiking van de Judoka van het Jaar wisseltrofee. Deze bijzonder prijs viel te beurt aan de 15-jarige Noa van Dijk.
De titel is in het 24-jarige bestaan van de club voor de 16e keer uitgereikt aan een judoka die zich sterk manifesteert op het gebied van inzet, incasseringsvermogen, respectvol gedrag en drive om zich te ontwikkelen.
De leergierigheid, hoge inzet op de trainingen en sterke sociale positie die Noa inneemt op en rondom de judomat maakten haar een overduidelijke kandidaat voor de titel.
Noa weet met haar positieve attitude medejudoka’s mee te nemen in een goede, respectvolle omgang met elkaar.
Een mooie eigenschap, niet alleen van waarde op de mat, maar ook in het maatschappelijke leven.

Uitslagen:
P11eLuuk Spithorst
2eIsabela Sabogal
2eJaroslav Karev
P21eUrvee Lele
2eAkyas Hidayunindra
2eYves van Hees
3eRenate Zwaagstra
3eDaniël Bijkerk
P31eKian Rink
2eJulian van der Linden
3eIan Jonkers
3eYpe van Randen
P41eBeg Begaj
2eDiego van Oort
3eSuze van Zantwijk
P51eChristoff Brouwers
2eRobienne Hol
2eSepp Verbeek
3eThomas Jens Simon
3eNova Boer
P61eTess Sluis
2eElif Langerak
3eStijn Wigmans
3eIndie Olmberg
P71eRick Moeljodirjo
2eIvo de Vos
2eThomas Bijkerk
3eBenjamin Marx
3eAnko Verweij
3eRoan Woudstra
P81eTies van Zantwijk
2eSiem de Lusenet
2eNaieck van Duijn
3eIris Gerritse
3eNathan Kruidhof
3eGiulia Verhagen
P91eLayla van Doorn
2eEsra de Boer
3eRoan Klazema
3eSenon Haqi
1e plaats Groep B
Thomas Boskeljon
Thomas van Londen
Muhammed Rahil
Esmé Scherrenberg
Josefien Poos
2e plaats Groep C
Jayden Hoogeveen
Cas Oostrom
Nicole Werkmeester
Kirsten Maijenburg
Brian Klazema
3e plaats Groep A
Francesca Rietveld
Kira de Cock
Jaimy Stevens
Ivo Klazema
Matthijs van de Poel
3e plaats Groep D
Tugce Ar
Demi Brunt
Arthur Schoenmakers
Ruben de Boer
Rens van Hienen
Tim Helbers